When the exams terms are right around the corner, e-learning not only optimizes your study time but also adds efficiency to your individual learning sessions. We work together with best teachers and subject matter experts to develop classes that will help you to acquire skills and boost your confidence in your exams.
If a teacher has offered a free lesson, you can click the above button to visit the classroom. (Mobile phone users need to have Zoom Cloud Meeting App)
මෙම මොහොතේ නොමිලේ පැවැත්වෙන පන්තියට ඉහත බොත්තම ඔබා සහභාගී වන්න. ජංගම (Smart) දුරකතන සදහා (Zoom Cloud Meeting App) එක අවශ්යයි.
2024-03-29
තිලක් බණ්ඩාර - Thilak Bandara
සිංහල මාධ්යය (Time : 16:30)
Remaining Slots : 498Ruwan Weerasuriya - රුවන් වීරසූරිය
ඉතිහාසය සිංහල මාධ්යය (Time : 18:30)
Remaining Slots : 497ක්රිස්මාල් බොතේජු - Chrismal Boteju
ICT -ENGLISH MEDIUM (Time : 20:30)
Remaining Slots : 9752024-03-30
හපනා සර් -Hapana Sir (Wimal Guruge)
හපනා ශිෂ්යත්ව පෙරහුරු වැඩසටහන (Time : 08:00)
Remaining Slots : 975ක්රිස්මාල් බොතේජු - Chrismal Boteju
ගණිතය - සිංහල මාධ්යය (Time : 10:00)
Remaining Slots : 920හපනා සර් -Hapana Sir (Wimal Guruge)
හපනා ශිෂ්යත්ව පෙරහුරු වැඩසටහන (Time : 10:30)
Remaining Slots : 983හපනා සර් -Hapana Sir (Wimal Guruge)
හපනා ශිෂ්යත්ව පෙරහුරු වැඩසටහන (Time : 13:30)
Remaining Slots : 993ක්රිස්මාල් බොතේජු - Chrismal Boteju
ICT - ENGLISH MEDIUM (Time : 14:00)
Remaining Slots : 979Sudath D Perera
ඉංග්රීසි - පුංචි අපේ ඉංග්රීසි පංතිය (Time : 15:30)
Remaining Slots : 500හපනා සර් -Hapana Sir (Wimal Guruge)
හපනා ශිෂ්යත්ව පෙරහුරු වැඩසටහන (Time : 16:00)
Remaining Slots : 963Charith Jayalath
SCIENCE - ENGLISH MEDIUM (Time : 16:00)
Remaining Slots : 499Ruwan Weerasuriya - රුවන් වීරසූරිය
ඉතිහාසය සිංහල මාධ්යය (Time : 17:00)
Remaining Slots : 473ශාමල් රංගදයාල් (Shamal Rangadayal)
පාට පාට ගණං ඉස්කෝලේ (Time : 18:00)
Remaining Slots : 820ශාමල් රංගදයාල් (Shamal Rangadayal)
පාට පාට ගණං ඉස්කෝලේ (Time : 18:00)
Remaining Slots : 621තිලක් බණ්ඩාර - Thilak Bandara
සිංහල මාධ්යය (Time : 18:00)
Remaining Slots : 497Charith Jayalath
SCIENCE - ENGLISH MEDIUM (Time : 18:00)
Remaining Slots : 493හපනා සර් -Hapana Sir (Wimal Guruge)
හපනා ශිෂ්යත්ව පෙරහුරු වැඩසටහන (Time : 18:30)
Remaining Slots : 915ක්රිස්මාල් බොතේජු - Chrismal Boteju
සිංහල මාධ්යය (Time : 19:00)
Remaining Slots : 985ක්රිස්මාල් බොතේජු - Chrismal Boteju
සිංහල මාධ්යය (Time : 19:00)
Remaining Slots : 891ක්රිස්මාල් බොතේජු - Chrismal Boteju
ගණිතය - සිංහල මාධ්යය (Time : 19:30)
Remaining Slots : 955තිලක් බණ්ඩාර - Thilak Bandara
සිංහල මාධ්යය (Time : 19:30)
Remaining Slots : 487Charith Jayalath
SCIENCE - ENGLISH MEDIUM (Time : 20:00)
Remaining Slots : 499තිලක් බණ්ඩාර - Thilak Bandara
සිංහල මාධ්යය (Time : 21:00)
Remaining Slots : 4992024-03-31
ක්රිස්මාල් බොතේජු - Chrismal Boteju
විද්යාව - සිංහල මාධ්යය (Time : 13:30)
Remaining Slots : 955Seeniya Sayuni
පුංචි අපේ දෙමළ පන්තිය (Time : 13:30)
Remaining Slots : 962හපනා සර් -Hapana Sir (Wimal Guruge)
පුංචි අපේ සිංහල පංතිය (Time : 14:00)
Remaining Slots : 906හපනා සර් -Hapana Sir (Wimal Guruge)
හපනා ශිෂ්යත්ව පෙරහුරු වැඩසටහන (Time : 14:00)
Remaining Slots : 923ක්රිස්මාල් බොතේජු - Chrismal Boteju
විද්යාව - සිංහල මාධ්යය (Time : 15:30)
Remaining Slots : 908ක්රිස්මාල් බොතේජු - Chrismal Boteju
සිංහල මාධ්යය (Time : 16:00)
Remaining Slots : 942හපනා සර් -Hapana Sir (Wimal Guruge)
හපනා සිංහල පෙරහුරු වැඩසටහන (Time : 16:30)
Remaining Slots : 949ශාමල් රංගදයාල් (Shamal Rangadayal)
පාට පාට ගණං ඉස්කෝලේ (Time : 17:00)
Remaining Slots : 888ක්රිස්මාල් බොතේජු - Chrismal Boteju
විද්යාව - සිංහල මාධ්යය (Time : 17:30)
Remaining Slots : 928Seeniya Sayuni
පුංචි අපේ දෙමළ පන්තිය (Time : 17:30)
Remaining Slots : 994Seeniya Sayuni
පුංචි අපේ දෙමළ පන්තිය (Time : 17:30)
Remaining Slots : 993හපනා සර් -Hapana Sir (Wimal Guruge)
හපනා සිංහල පෙරහුරු වැඩසටහන (Time : 18:00)
Remaining Slots : 949Nihara weerakkody
MATHEMATICS - ENGLISH MEDIUM (Time : 18:00)
Remaining Slots : 488Seeniya Sayuni
පුංචි අපේ දෙමළ පන්තිය (Time : 19:00)
Remaining Slots : 962Seeniya Sayuni
පුංචි අපේ දෙමළ පන්තිය (Time : 19:00)
Remaining Slots : 984Seeniya Sayuni
පුංචි අපේ දෙමළ පන්තිය (Time : 19:00)
Remaining Slots : 997Seeniya Sayuni
පුංචි අපේ දෙමළ පන්තිය (Time : 19:00)
Remaining Slots : 999Ruwan Weerasuriya - රුවන් වීරසූරිය
ඉතිහාසය සිංහල මාධ්යය (Time : 19:00)
Remaining Slots : 499ක්රිස්මාල් බොතේජු - Chrismal Boteju
විද්යාව - සිංහල මාධ්යය (Time : 19:30)
Remaining Slots : 886Seeniya Sayuni
පුංචි අපේ දෙමළ පන්තිය (Time : 20:30)
Remaining Slots : 1000Seeniya Sayuni
පුංචි අපේ දෙමළ පන්තිය (Time : 20:30)
Remaining Slots : 999